Programista ASP.NET

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za implementację rozwiązań w technologii ASP.NET.

Wymagania:

Ogólne:

  • wykształcenie w kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • znajomość języka angielskiego
  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • asertywność i elastyczność we współpracy z Klientem i współpracownikami

Podstawowe:

  • bardzo dobra znajomość technologii webowych i ich implementacji w ASP.NET
  • dobra znajomość języka C# i doświadczenie w programowaniu obiektowym
  • praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (SQLServer, Oracle)
  • znajomość podstawowych wzorców projektowych
  • umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (TFS, git),
  • umiejętność zrozumiałego wypowiadania myśli i argumentacji słuszności przyjętych rozwiązań
  • umiejętność samodzielnego organizowania sobie pracy i stawiania priorytetów w ramach ogólnie nakreślonych zadań
  • umiejętność czytania cudzego kodu i wykorzystywania zastanych rozwiązań

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania
  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • elastyczną formę zatrudnienia
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • uczestnictwo w Multisport

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani pracą w naszej firmie, prosimy o wysłanie CV na adres praca@internetium.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922), prowadzonych przez Internetium Sp. z o.o. Aleje Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa.”

Informacja

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Internetium Sp. z o.o, Aleje Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia. W razie wątpliwości prosimy o kontakt: IOD@internetium.pl.